17 листопада 2015 року на базі Чорнявського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІст.» відбувся семінар-практикум учителів фізичної культури на тему: «Методичні аспекти формування фізичних і морально-вольових якостей учнів у підготовці до спортивних змагань. Національно-патріотичне виховання школярів на уроках фізичної культури та в позаурочний час».

Учителі району відвідали заняття спортивного гуртка «Волейбол» для учнів 8-10 класів (учитель Воловий В’ячеслав Іванович). Відвідане заняття сприяло засвоєнню учасниками семінару форм та методів роботи, які удосконалюють навички володіння м’ячем для участі у спортивних змаганнях, сприяють розвитку фізичних якостей і природних здібностей школярів.

У другій частині семінару керівник історично-краєзнавчого гуртка «Заграва», провідний бібліотекар навчального закладу Гриняк Ніна Олександрівна ознайомила учасників семінару з системою патріотичного виховання в школі. Присутні мали змогу побачити змістовну презентацію з даного питання та відвідати музейний комплекс.

Важливим аспектом формування патріотизму є сімейне виховання. Спортивне свято «Тато, мама, я – дружна українська сім’я» між учнями та їх батьками других, третіх та четвертих класів засвідчило високий рівень фізичної підготовки дітей та батьків, міцні сімейні стосунки, патріотичну зрілість української сім’ї.

24-25 листопада 2015 року у м.Суми відбувся Всеукраїнський семінар з проблеми «Сучасні мультимедійні технології у викладанні історії Другої світової війни та Голокосту». Організатором заходу виступив Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» за підтримки Американсько-єврейського розподільчого комітету та Голландсько-єврейського гуманітарного фонду.

У роботі семінару взяли участь вчителі історії нашого району з Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Завалко Тетяна Анатоліївна та з Яснозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дворник Наталія Анатоліївна. Для учасників семінару було організовано екскурсію славним містом Суми, що дало можливість зосередитися на культурних та історичних пам’ятках.

Педагоги з 17 областей України мали нагоду поспілкуватись та обмінятися досвідом роботи з означеної тематики. Цікавими та змістовними були виступи і презентації тих, хто поринув у тематику Другої світової війни, толерантності та терпимості до всіх представників світової спільноти. Уривки фільмів, відеоролики, підготовлені учасниками семінару, спонукали задуматися над питанням: «Кому та для чого потрібна війна?». Глибокими та пізнавальними були виступи з краєзнавчої тематики, що висвітлювали регіональні особливості краю у період війни.

Свій виступ про Другу світову війну та Голокост на Черкащині презентували і наші представники. Здійснивши віртуальну подорож стежками єврейського населення нашого краю, вони розкрили роль та значення уроків-екскурсій у формуванні свідомості учнівської молоді.


Відповідно до Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, наказу відділу освіти Черкаської райдержадміністрації, графіка проведення державних атестацій навчальних закладів Черкаського району з 16.11.2015 по 04.12.2015 проходить державна атестація Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Атестаційна експертиза розпочалась із проведення відкритої публічної презентації діяльності школи, яку представила директор Денисюк Валентина Іванівна, та доповіді в.о.начальника відділу освіти Блощаневич Вікторії Вікторівни «Про стан створення умов для забезпечення функціонування навчального закладу». До складу комісії включені як працівники відділу освіти, так і представники громадськості, батьківського комітету, учнівського самоврядування, профспілки. Таким чином, громадськість здійснює публічний контроль за ходом державної атестації навчального закладу.

Висновок про діяльність школи та якість надання нею освітніх послуг буде представлено після завершення атестаційної експертизи та подано на розгляд колективу для відповідного реагування.


«Виховання географічних компетентностей юного громадянина-патріота засобами особистісно зорієнтованих технологій», - під таким гаслом пройшов семінар-тренінг учителів географії району.

Тепло і гостинно директор Худяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сивець Ганна Іванівна та колектив школи зустріли учасників районного заходу.

У ході семінару вчителі відвідали урок географії у 8 класі з теми: «Основні річкові системи, басейни України» (вчитель Бас Валентина Іванівна), майстер-клас «Особливості використання Інтернет-ресурсів для формування географічних компетентностей при викладанні географії» (вчитель Сердитий Юрій Анатолійович).

Методист районного методичного кабінету Колодіна Лариса Володимирівна обговорила з учителями географії району актуальні питання щодо участі в обласній Інтернет-олімпіаді, ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з географії та економіки, в обласній педагогічній виставці авторських навчальних програм та навчально-методичних посібників «Освіта Черкащини - 2016», конкурсі на кращу серію цифрових ресурсів для навчально-методичного забезпечення викладання навчальних дисциплін. Відбувся самоаналіз уроків та заходів.

Із метою вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні заступник директора з виховної роботи Толкач Любов Михайлівна провела виховний захід «У той рік заніміли зозулі, накувавши знедолений вік».

Методичний захід пройшов у теплій зворушливій атмосфері та залишили приємні спогади в пам’яті.


На базі Степанківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2016» у таких номінаціях: «Англійська мова», «Історія», «Математика» та «Захист Вітчизни». У конкурсі взяли участь 9 учителів історії, 13 – математики, 2 – Захисту Вітчизни, 8 – англійської мови.

Учасників конкурсу щиро привітали новообраний сільський голова с.Степанки Лисенко Валерій Дмитрович, директор навчального закладу Яценко Катерина Миколаївна та учнівський колектив школи.

Конкурсанти для перегляду запропонували відеоролики-самопрезентації, відеоролики-представлення власної педагогічної ідеї, власні сайти та блоги.

Найбільшу кількість балів набрали вчитель математики Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Копил Віталій Васильович, вчитель історії Дубіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пасічник Віталія Віталіївна та вчитель англійської мови Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Коваленко Олена Сергіївна.

Дякуємо всім педагогам за сумлінну творчу працю та бажаємо переможцям успішно пройти відбірковий тур обласного етапу Конкурсу.


10 листопада 2015 року на базі Сагунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів історії з проблеми «Виховання сучасного громадянина-патріота України засобами особистісно зорієнтованих технологій у контексті викладання суспільних дисциплін».

З вітальним словом до учасників семінару звернулася заступник директора із навчально-виховної роботи Валашенко Наталія Василівна. Налаштувала на хороший настрій музична візитівка учнів школи «Сагунівко моя, моя рідна земле!».

У методичному заході взяли участь учителі історії із 20 загальноосвітніх закладів району. Педагогів ознайомлено із методикою використання засобів особистісно зорієнтованих технологій у викладанні курсу «Історії України» в 7 класах.

Ці завдання успішно реалізувала вчитель історії Малюк Наталія Володимирівна, яка провела відкритий урок у 7 класі на тему «Культура Русі-України в Х-першій половині ХІ століття. Розбудова Києва. Архітектура і монументальний живопис. Музика. Писемність і усна народна творчість».

Учасники семінару переглянули мистецьку композицію «І запалали свічки пам’яті та скорботи…», приурочену до відзначення Голодомору 1932-1933 років в Україні, яку підготувала педагог-організатор Поштаренко Яна Миколаївна.

Те, що відбувалося на сцені, не залишило байдужим нікого.


18 листопада 2015 року відбулось засідання атестаційної комісії за результатами державної атестації дошкільного навчального закладу «Пролісок» с.Сагунівка. У ході засідання виступили члени комісії з інформацією про вивчені напрями діяльності дошкільного закладу, визначені робочою програмою.

Результати державної атестації доведено до відома завідувача дошкільного навчального закладу Балаш Людмили Петрівни та батьківської громадськості. Озвучено аргументований висновок та вмотивовані конкретні рекомендацій для навчального закладу щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню.

Відповідно до наказу відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації від 18.11.2015 № 262 «Про підсумки державної атестації дошкільного навчального закладу «Пролісок» с.Сагунівка» визнано дошкільний навчальний заклад атестованим.


Із метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти 21 листопада 2015 року проведено ІІ (районний) етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Урочистості розпочалися в Будинку культури с.Червона Слобода з привітання сільського голови Михайленко Зінаїди Миколаївни. Учнівський колектив Будищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів представив літературно-музичну композицію, провівши віртуальну подорож життєвими стежками нашого славного земляка. Звучали уривки із творів Тараса Шевченка, вірші про нього, «Заповіт» українською, російською й англійською мовами. Пісні про рідну Україну і Великого Кобзаря стали музичною окрасою заходу.

119 конкурсантів писали творчі роботи. Вони змагалися у вмінні складати твір-розповідь «Багатство української культури», твір-опис природи «За сонцем хмаронька пливе» і «Тече вода в синє море…», текст уявної екскурсії «Шевченко й Черкащина», твір-роздум «Слово Кобзаря в нашому сьогоденні», «Садок вишневий» сучасного молодого українця», «Тарас Шевченко – світоч для всього людства».

Найкращі роботи будуть представлені на розгляд обласного журі.

Шевченко заповідав українцям любити землю, свій народ, бути його патріотом. Його твори й сьогодні нагадують нам, що лише у єдності та спільними зусиллями українська нація здолає усі труднощі на шляху до процвітання своєї держави.


Протягом першої декади листопада в Хутірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулася акція зі збору продуктів харчування, засобів гігієни та написання листів для українських воїнів «З турботою про захисника».

Допомога від учнівського та педагогічного колективів була надана волонтеру Мусієнку Олександру Федоровичу, підприємцю, члену волонтерської групи «Поміч народу».

Волонтер під час спілкування з учнями передав до шкільного музею «Берегиня» фронтові трофеї. Діти з хвилюванням переглянули фото з передової та відеозвернення бійців. Олександр Федорович прокоментував події, що відбуваються в районі Пісків, Старомихайлівки, Мар’їнки, Авдіївки, Красногорівки, де він неодноразово бував із метою надання допомоги воїнам-землякам.

Школярі горді тим, що й вони долучаються до такої необхідної справи.

19-20 листопада 2015 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року». Черкаський район представляла класний керівник 7-Б класу Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1Тарасенко Зоя Віталіївна.

У рамках заходу учасники демонстрували інноваційні форми роботи з батьками, представляли свою систему виховної роботи, вправлялися у вирішенні ситуацій та демонстрували знання з педагогіки та практичної психології.

За результатами Конкурсу Зоя Віталіївна виборола перемогу у номінації «Класний керівник 5-7 класів».

Вітаємо нашого класного керівника з перемогою! Дякуємо за сумлінну працю та бажаємо натхнення, творчих успіхів і лише високих досягнень у подальших етапах Конкурсу!


У вересні на Черкащині стартував проект «Майстерня сільських ініціатив», гаслом якого є «Мрієш змінити світ – почни зі свого села». До цього проекту долучилися і учні Білозірської, Леськівської, Мошнівської та Худяківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Протягом 13-18 листопада 2015 року на базі санаторію «Світанок» села Свидівок Черкаського району 10 учнів загальноосвітніх шкіл відвідали тренінгові заняття успішної команди тренерів. Під час заходу учасники обговорювали проблеми в своїх селах та опрацьовували можливі варіанти їх вирішення.

Наразі школярі розпочали роботу над своїми проектами. Для цього відведено лише чотири місяці. Навесні учасники програми з усієї країни зберуться разом та продемонструють свої напрацюванння.

Бажаємо нашому активному молодому поколінню цікавих ідей, реалізації їх проектів та перемог!


У актовій залі Черкаської райдержадміністрації відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів шкіл із навчально-виховної роботи, яку провела завідувач районного методичного кабінету Церковна Вікторія Олександрівна. Нараду розпочато з опрацювання змісту Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, листа Міністерства внутрішніх справ України «Про вжиття заходів щодо попередження самовільного залишення дітьми сімей чи навчально-виховних закладів».

Про порядок закінчення І семестру 2015-2016 навчального року, виконання навчальних планів і програм; завдання на ІІ семестр 2015-2016 навчального року проінформувала начальник відділу освіти Григорчук Людмила Василівна. Головний спеціаліст відділу освіти Блощаневич Вікторія Вікторівна акцентувала увагу на упорядкуванні роботи закладів освіти щодо організації навчання учнів за індивідуальною формою. Методист районного методичного кабінету Діхтяр Тамара Василівна доповіла про організацію підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема їх участь у пробному тестуванні. Інженер групи централізованого господарського обслуговування Гриб Максим Миколайович зробив аналіз функціонування програми «Курс: Школа». Завідувач районного відділення МАН України Шовкопляс Анатолій Іванович наголосив на належній підготовці до І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Методист із кадрових питань Іванченко Галина Борисівна провела методичний інструктаж із питань «Особливості атестації директорів навчальних закладів та їх заступників у 2015-2016 навчальному році».

Профільні методисти РМК організували інформаційний дайджест, у ході якого обговорено результати участі школярів району в обласних Інтернет-олімпіадах із базових предметів, підсумки районних етапів конкурсів «Класний керівник року», на кращу шкільну їдальню, місячника шкільних бібліотек тощо. Методист із питань практичної психології Харитонова Світлана Миколаївна презентувала Програму з питань протидії торгівлі людьми з учнями 7-11 класів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» з метою впровадження її у загальноосвітніх школах.

Заступників директорів зорієнтовано на активну участь у всіх методичних заходах.


На базі Хутірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшло засідання Школи майстерності молодого директора, заступника директора, резерву керівних кадрів із проблеми «Організація управління загальноосвітнім навчальним закладом». У ході методичного заходу велика увага приділялася темі «Управлінська компетентність – запорука успішного функціонування закладу освіти». Директор опорної школи Сербіна Алла Михайлівна поділилася з колегами досвідом щодо власного становлення як керівника.

Завідувач районного методичного кабінету Церковна Вікторія Олександрівна акцентувала увагу на значенні методичної роботи в розвитку професійної компетентності педагога, зокрема керівника навчального закладу. З метою формування правової обізнаності присутніх опрацьовано Порядок державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів. Методист районного методичного кабінету Іванченко Галина Борисівна розкрила теоретичні аспекти означеної проблеми та організувала самодіагностику «Мої професійні якості».

Практичним психологом Хутірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кот Валентиною Петрівною змістовно та цікаво проведено заняття з елементами тренінгу «Психологічна компетентність керівника».

Учасники заходу ознайомилися з новинками науково-методичної літератури щодо питань управлінської діяльності, що забезпечить розвиток їх управлінської компетентності.

На базі Хацьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум заступників директорів із виховної роботи з теми «Виховання духовно-моральних якостей особистості засобами позакласної роботи». Заступник директора з виховної роботи Мисан Світлана Адамівна ознайомила присутніх із особливостями організації виховної роботи навчального закладу в умовах експерименту. Класний керівник 6 класу Зайвенко Лідія Василівна представила систему виховної роботи класу в умовах експериментальної діяльності.

Практичний психолог Ключка Тетяна Миколаївна ознайомила учасників заходу з роботою психологічної служби щодо означеної проблеми. Методист районного методичного кабінету Харитонова Світлана Миколаївна провела тренінгові заняття «Стадії морального міркування».

У рамках семінару-практикуму заступник директора з виховної роботи Шелепуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Безпала Світлана Вікторівна презентувала досвід роботи з упровадження навчальної програми «Сімейні цінності».

Учасники семінару ознайомилися з виставкою «Захоплення моєї родини» та переглянули літературно-драматичну композицію «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!».

14 листопада 2015 року в Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 відбувся ІІ етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Із нагоди свята присутніх учнів та педагогів привітала сільський голова села Червона Слобода Михайленко Зінаїда Миколаївна.

Святковий концерт підготували педагогічний і учнівський колективи Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Усі учасники Конкурсу отримали насолоду від щирих слів про рідну мову, ніжних пісень про Україну, запальних танців під сучасні українські мелодії.

Конкурсанти вправлялися у майстерності слова, створювали казку-салат із народних казок, складали оповідання за поданим початком, міні-твір на задану тему, писали короткі відгуки на самостійно прочитану книгу сучасного письменника.

21 переможець із 192 учасників отримає грамоти відділу освіти, а 5 конкурсантів візьмуть участь в обласному етапі.

Мрія Петра Яцика здійснюється: рідна мова утверджує свою значущість і красу в Україні й отримує шанобливе ставлення у багатьох країнах світу.

Результати ІІ етапу XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2015-2016 н.р.

 

День української писемності та мови у 30 навчальних закладах району розпочався святковими лінійками. У школах було оформлено виставки науково-популярних видань із проблем становлення української літературної мови, представлено стінгазети про історію виникнення писемності у світі і в Україні. На першому уроці за завданнями, підготовленими шкільними методичними об’єднаннями, проведено І (шкільний) етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика, в якому взяли участь 3993 учні.

У всіх навчальних закладах пройшли такі святкові тематичні лінійки та виховні заходи: «Відомий і невідомий Петро Яцик», «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить», «Із українською мовою в серці», «О слово рідне, українське слово…», «Мова – багатство моє», «Душа, що не знає літер, – мертва душа», «Петро Яцик – українець, який відмовився бути бідним», «О мово рідна колискова!», «Моя прекрасна українська мово, найкраща пісня в стоголоссі трав…», «Мова моя – невичерпна скарбниця», «Плекатимеш мову – цвістимуть слова!», «Із рідним словом у серці», «Мовними стежками», «Минуще все, лиш слово не минає».

Крім того, педагоги та учні загальноосвітніх шкіл району написали радіодиктант національної єдності, переглянули виставки плакатів і стіннівок, відвідали круглі столи, літературно-ігрові шоу, мовні турніри тощо. У Сагунівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов ще й конкурс вишиванок.

Урочистості з нагоди відкриття ІІ (районного) етапу Конкурсу відбудуться в Будинку культури с.Червона Слобода 14 листопада 2015 року о 09.30. Учнівський та педагогічний колективи Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів презентуватимуть літературно-музичну композицію «На нашій землі, під сонцем привітним зростають достойні Тарасові діти!».

Запрошуємо всіх, хто любить щире українське слово, до участі у святі рідної мови та бажаємо учасникам виявити глибокі та ґрунтовні знання.


У рамках Всеукраїнського Дня молитви за сиріт у Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 пройшли тематичні заходи під гаслом «Чужих дітей не буває». Настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Микола Семенюк разом із представниками церковної громади провів для учнів 5-11 класів богослужіння за дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та звернувся із закликом підтримувати, допомагати, піклуватися та молитися за них. Крім того, на занятті з предмету «Основи християнської етики» вчителем української мови та літератури Омельченко Ольгою Олександрівною проведено бесіду «Бог хоче, щоб ти молився за сиріт», соціальним педагогом Давиденко Галиною Василівною та практичним психологом Рибчинською Світланою Станіславівною організовано години спілкування «Людина починається з добра» і «Толерантність – ознака сучасного світогляду».

Учні початкових класів виготовили листівки «Сонце в долоні», які були розповсюджені серед учнів школи, та провели акцію «Подаруй свою любов». Вироби та м’які іграшки, виготовлені руками школярів, були вручені дитині-сироті та дітям, позбавленим батьківського піклування, які навчаються у школі. Учні 7-9 класів переглянули відеофільм «Форпост», на який написали свої відгуки та пропозиції.

Спеціалісти психологічної служби провели для опікунів, батьків та учнів школи консультування «Соціально-правовий захист неповнолітніх», виступили перед учителями з повідомленнями «Сім способів допомоги дітям-сиротам» і «Розвиток співчуття та милосердя в учнів».

Віримо, що спільна молитва Церкви та щирі починання людей, приведуть до великих перемін у житті дітей-сиріт і всього українського суспільства.


03 листопада 2015 року у відділі світи відбулося засідання атестаційної комісії за результатами державної атестації Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У ході засідання виступили члени комісії з інформацією про вивчені напрями діяльності навчального закладу, визначені робочою програмою.

Директору школи Бараннику Григорію Івановичу озвучено аргументований висновок та вмотивовані конкретні рекомендацій для навчального закладу щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню. Йому рекомендовано опрацювати узагальнені матеріали та надати можливі обґрунтовані заперечення. За відсутності заперечень комісія пропонує визнати навчальний заклад атестованим. Результати державної атестації будуть доведені керівнику навчального закладу та батьківській громадськості на сайті відділу освіти.

30.10.2015 на базі Степанківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року», у якому взяли участь 26 класних керівників із 24 загальноосвітніх шкіл району. Конкурс відбувся у трьох номінаціях: «Класний керівник 5-7 класів», «Класний керівник 8-9 класів» та «Класний керівник 10-11 класів».

У номінації «Класний керівник 5-7 класів» І місце посіла класний керівник 7 класу Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Тарасенко Зоя Віталіївна, ІІ місце – класний керівник 5 класу Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Самохотов Анатолій Олександрович, ІІІ місце – класний керівник 5 класу Леськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Адамович Зоя Артурівна, класний керівник 7 класу Вергунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кириченко Лариса Григорівна та класний керівник 7 класу Дубіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Конюшенко Вікторія Іванівна.

У номінації «Класний керівник 8-9 класів» І місце виборола класний керівник 9 класу Руськополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Нечипоренко Оксана Олексіївна, ІІ місце – класний керівник Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Пріхно Ольга Михайлівна, ІІІ місце – класний керівник 8 класу Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Токаренко Ніна Сергіївна та класний керівник 8 класу Байбузівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Логвин Діна Іванівна.

У номінації «Класний керівник 10-11 класів» ІІ місце здобула класний керівник 10 класу Хутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестова Оксана Миколаївна, ІІІ місце – класний керівник 10 класу Білозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мазуренко Олена Олександрівна.

Вітаємо переможців та бажаємо учасникам обласного етапу гідно представити Черкаський район.

 

28.10.2015 у Міністерстві освіти і науки України підбито підсумки Конкурсу молодіжних волонтерських проектів за 2014 рік, на який представлено близько 200 робіт із усіх регіонів країни.

Журі Конкурсу визначило сім найкращих волонтерських проектів, серед яких і проект Хутірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області «Пишаюся тим, що я українець». Представляли школу педагогсоціальний Михайлова Людмила Олексіївна та учениця 10 класу Головченко Владислава, які отримали Диплом переможця в номінації «Освітній проект» та цінний подарунок.

Привітав переможців Конкурсу заступник директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України Казимир Левківський.

У рамках Конкурсу відбувся круглий стіл на тему «Патріотичне виховання в закладах освіти через практичну волонтерську діяльність», у якому взяли участь представники Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, громадських організацій, волонтерського руху, переможці Конкурсу. Учасники заходу акцентували увагу на важливості волонтерського руху для національно-патріотичного виховання молоді.

Вітаємо колектив Хутірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з перемогою!


Перемикач версій