02.11.2016 відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів шкіл із навчально-виховної роботи, яку провела завідувач районного методичного кабінету Церковна Вікторія Олександрівна.

У ході роботи підведено підсумки участі педагогічних працівників району у Восьмому Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті», школярів - в обласних Інтерент-олімпіадах із базових навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році; проаналізовано лист Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 26.10.2016 № 2189 «Про функціонування web-сайтів загальноосвітніх навчальних закладів області». Звернено особливу увагу на організації та проведенні районних етапів конкурсів «Учитель року - 2017», «Шкільна бібліотека», Всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів, Міжнародному конкурсі з української мови ім.Петра Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка тощо.

Методисти районного методичного кабінету Діхтяр Тамара Василівна та Тищенко Ірина Анатоліївна наголосили на змінах у навчальних програмах та особливостях проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році. Методист районного методичного кабінету із кадрових питань Іванченко Галина Борисівна нагадала про вимоги щодо оформлення документаціїї з питань атестації педагогічних працівників, графіка надання відпусток працівникам та повідомлення про них.

Сумлінне виконання посадових обов'язків заступниками директорів із навчально-виховної роботи сприятиме результативності навчально-виховного процесу в закладах освіти району.


 

Перемикач версій