Із 31 жовтня 2016 року в Тубільцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочато державну атестацію навчального закладу. Державна атестація проводиться у відповідності до Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67.

Атестаційна експертиза розпочалась із проведення відкритої публічної презентації діяльності школи. Заслухано доповідь начальника відділу освіти Черкаської райдержадміністрації Григорчук Людмили Василівни, відгуки представників батьківського колективу, громадськості села про роботу навчального закладу.

Особлива увага в процесі вивчення роботи закладу звертається на всебічний аналіз якісних і кількісних показників його діяльності, забезпечення його об’єктивності та відкритості. При цьому основним завданням державної атестації є визначення реального стану організації та реалізації навчально-виховного процесу, його ефективності, рівня професійної майстерності вчителів, якості управління.


Перемикач версій