04 листопада 2016 року на базі Байбузівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів основ здоров’я з проблеми: «Формування в учнів інформаційної безпеки на уроках основ здоров’я». У методичному заході взяли участь 22 вчителі із загальноосвітніх шкіл району.

Директор Байбузівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скирда Костянтин Федорович та колектив школи тепло і гостинно зустріли учасників районного заходу.

У ході семінару вчителі відвідали урок основ здоров’я у 9 класі з теми: «Інформаційна безпека. Вплив засобів масової інформації на здоров’я і поведінку людей. Комп’ютерна безпека. Безпека в мережі Інтернет» (вчитель Логвин Діна Іванівна).

Соціальний педагог, психолог практичний Бабиніна Надія Михайлівна провела тренінг для вчителів «Конфлікт і шляхи його вирішення».

З доповіддю-презентацією «Інформаційна безпека і здоров’я учнів» виступила вчитель основ здоров’я Логвин Діна Іванівна.

Практична частина семінару складалася із робочої наради, яку провела методист районного методичного кабінету Діхтяр Тамара Василівна.

Педагоги підвищили свою професійну компетентність та спланували подальшу роботу.

Перемикач версій