Відбулись засідання творчих груп учителів математики, фізики та інформатики за темами: «Впровадження STEM-освіти на уроках природничо-математичного циклу» та «Створення електронних посібників за допомогою комп’ютерних програм».

Під час засідань керівники творчих груп проаналізували роботу за минулий навчальний рік, визначили напрямки роботи та завдання членам групи на 2019-2020 навчальний рік.

Віртуальну екскурсію веб-сторінками власного сайту «Математика. Сюжетно-рольові задачі з реальними даними. 5 клас» та веб-порталу EduFuture 7W (Сім чудес світу) провела вчитель математики та інформатики Хутірського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Максименко Тетяна Іванівна.

Учитель Кумейківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мамедова Тамара Фархадівна презентувала власний електронний посібник, створений у прогамі Auto Play Media Studio: «Математика. Сюжетні задачі з реальними даними. 5 клас».

У ході тренінгів та майстер-класів учителі-предметники підвищували рівень цифрової компетентності шляхом вивчення нових програм та онлайнових сервісів, щодо створення електронних посібників (тренер Щербак Ігор Олександрович, учитель математики та інформатики Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів), ментальних (інтелект) карт та відеоуроків (тренер Бедусенко Ольга Сергіївна, вчитель математики та інформатики Леськівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів),  інтерактивних відео (тренер Тищенко Ірина Анатоліївна, методист РМК) та інтерактивних вправ (тренер Максименко Тетяна Іванівна).

Бажаємо членам творчих груп креативності у виборі рішень та успіхів у досягненні поставленої мети!

Перемикач версій