Інформативна, цікава та надзвичайно корисна - саме так можна описати зустріч учителя математики Червонослобідського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Хоменка Олександра Володимировича з учнями підліткового табору «Cyber Camp», організатором якого є простір розвитку City Square.

Учитель розповів учням, як саме треба діяти, щоб канал став популярним, чого треба навчитись і про що подбати аби досягти своєї мети, скільки роликів треба зняти для старту, механізм просування відео; поділився власним досвідом створення популярного каналу. У рамках майстер-класу були розглянуті такі питання: тренди YouTube, топпроєкти у світі за кількістю переглядів, основи роботи з YouTube, принципи просування і монетизації, пошук ідей для відео, створення та оформлення каналу, професійна робота з камерою, світлом та мікрофоном, локація, зовнішній вигляд героя та його робота в кадрі, практика зйомки, звукозапису та монтажу.

Олександр Володимирович зауважив, що робота блогера вимагає не лише відповідальності, а й дисциплінованості. Разом із тим, вона яскрава й насичена, адже щодня виникають різні цікаві ситуації, відбуваються події, з’являються нові знайомства. А найприємніше, коли опубліковані матеріали стають популярними та набирають значну кількість переглядів.

Перемикач версій