21 листопада 2019 року проведено інструктивно-методичну нараду наукових керівників, які готують учнів до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у 2019-2020 навчальному році.

         На нараді підбито підсумки роботи педагогів і учнів у 2018-2019 навчальному році та окреслено головні завдання на 2019-2020 навчальний рік. Учасники одержали методичні настанови і поради щодо написання науково-дослідницьких робіт, розвитку творчого потенціалу школярів через науково-дослідницьку діяльність.

         Відбувся обмін думками з даної проблематики. Цікавими та змістовними повідомленнями з досвіду роботи поділилися з колегами Гончаренко Ольга Іванівна (Степанківська ЗОШ І-ІІІст.), Ковтун Алла Павлівна (Дубіївська ЗОШ І-ІІІст.) та інші.

         У процесі роботи увагу педагогів акцентовано на питаннях підготовки учнів до написання контрольних робіт із базових дисциплін, запобігання плагіату, дотримання вимог нового українського правопису у науково-дослідницькій роботі.

         Проблему уміння тримати психологічну рівновагу та долати ознаки синдрому «емоційного вигорання» порушила у своєму повідомленні методист районного методичного кабінету Харитонова Світлана Миколаївна.

         Бажаємо нових творчих знахідок і успіхів юним науковцям-дослідникам та їхнім наставникам.

Перемикач версій