На базі Комунального закладу «Обласна бібліотека для дітей» Черкаської обласної ради відбулася зустріч школярів Червонослобідських закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 та №2 Червонослобідської сільської ради із Валентиною Коваленко.

Письменниця презентувала свою нову книгу прози для старшокласників «Втеча». Діти із захопленням слухали її уривки та брали активну участь в обговоренні.

Підсумовуючи зустріч, В.Коваленко констатувала: «А сільські діти мають таки потужний імунітет від української землі і її людей! Такої гармонійної енергетики від спілкування із учнями сільських Червонослобідських шкіл (№1 та №2) давно не відчувала. Глибокі розумні допитливі очі, такі ж мудрі питання. Повне розуміння проблем України, відчуття творчої лабораторії митця! І хто там каже, що учні сільських шкіл слабіші, недостатньо підготовлені? Та їх, окрім батьків і вчителів, ще й життя непросте готує та випробовує! Словом, презентація моєї книги прози «Втеча» відбулася зі знаком! (оклику)».

         «Дитяча бібліотека – це справжній осередок духовно-інтелектуального простору книги, тут – креативність і любов. Тут – Україна!», - зазначила автор книги.

Валентина Михайлівна подякувала педагогам «за таких чудових дітей, від яких надія українська ширшає в грудях!».

 

Перемикач версій