Фізичне виховання дошкільнят - організований процес, спрямований на їхній фізичний розвиток, рухову, фізичну підготовку до творчої життєдіяльності, набуття знань, умінь та навичок із фізичної культури. Його пріоритетні завдання - формування, збереження, зміцнення та відновлення здоров’я. 

Повноцінно­му розв'язанню оздоровчих, освітніх та виховних завдань сприяє використання інноваційних  підходів у фізичному вихованні.

На базі  ДНЗ «Дніпряночка» с.Червона Слобода відбулось засідання проблемної групи інструкторів із фізичного виховання та вихователів закладів дошкільної освіти з метою поглиблення знань  про інноваційні підходи у фізичному вихованні дошкільників.

Учасники засідання ознайомились із різноманітними оздоровчими технологіями, а саме: оздоровчий хортинг, СА-ФІ-ДАНС, методика М.М. Єфіменка «Театр фізичного розвитку і оздоровлення», методика Любомира Бейби «Від руху-до здоров’я».

Інструктор із фізкультури Дорошенко Василь Васильович  на практиці показав застосування різних технологій  під  час роботи з дітьми старшого віку.

Учасники заходу пересвідчились, що наповнення занять із фізичної культури, ранкової гімнастики та інших форм роботи різноманітними оздоровчими технологіями збагачують дітей знаннями про особисте здоров’я, формують у них уміння та навички оздоровлення та відновлення власного організму. У дошкільнят з’являється потреба та бажання бути здоровими, не хворіти, вести здоровий спосіб життя, формується емоційно-ціннісне ставлення до себе, свого організму.

Означені технології вчать малюків долати труд­нощі, підвищують життєвий тонус і працездатність, створюють гарний настрій.

Перемикач версій