Диво-казка сьогодні живе скрізь тихим зимовим днем, коли навколо снігові кучугури, льодом скуті річки, а на деревах шапками лежить сніг. Дуже гарно в таку пору року!

У дошкільному навчальному закладі «Дніпряночка» с.Червона Слобода відбувся традиційний фестиваль снігових скульптур. Діти разом із вихователями та помічниками вихователів створювали із снігу фортеці, чудернацькі споруди та казкові фігури, а саме: черепаху, левенятко, крокодила, чебурашку. Багато сил та натхнення вклали діти, але отримали справжню насолоду від результатів власної праці. Діти так чекали на сніжну зиму, щоб поганяти на санчатах, побавитись у сніжки та пограти в хокей. Усього цього вдосталь на прогулянках!

Тепер вихованців та батьків зустрічає символ цього року - Собака. Він дивиться на всіх добрими очима та ласкаво запрошує у світ дитинства. Цю яскраву снігову скульптуру під керівництвом інструктора з фізкультури Дорошенка Василя Васильовича діти створили з вихователями Бруско Оксаною Олександрівною та Єремеєвою Ларисою Миколаївною, помічниками вихователів Павліченко Вірою Дмитрівною та Швидченко Тамілою Володимирівною.

Так хочеться, щоб довше затрималась у наших краях справжня зимова казка. Хай принесе вона в кожну домівку спокій, радість та втіху!

  

Перемикач версій