У ЧНУ імені Богдана Хмельницького проведено мовний практикум для вчителів української мови і літератури району з проблеми: «Роль учителя в підготовці учнів до ЗНО».

Директор ННІ української філології і соціальних комунікацій, доцент Погрібний І.І. у своєму виступі зупинився на проблемі наступності й неперевності в освіті випускників закладів середньої і вищої освіти. Доктор філологічних наук, професор,  завідувач кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики Мартинова Г.І. розповіла про усвідомлення випускниками вибору філологічної освіти. Кандидат філологічних наук, доцент Денисенко З.М. розкрила питання «Складні випадки синтаксису в завданнях ЗНО».

Кандидат філологічних наук, доцент Лонська Л.І. розповіла про морфеміку в програмі ЗНО, а кандидат філологічних наук, доцент Ярмоленко Г.А. узагальнила тему «Складні випадки відмінювання числівників».

Під час заходу всі учасники мали змогу поставити питання та обговорити основні проблеми забезпечення якості освіти. Було відмічено важливість тісної співпраці науковців університету та вчителів-практиків.

  

Перемикач версій