На сучасному етапі розвитку освіти професія педагога вимагає постійного розвитку та вдосконалення. Професійна майстерність завжди є плодом досить тривалої практичної праці педагога. У сьогоднішньому контексті професійна майстерність означає насамперед уміння швидко та якісно вирішувати освітньо-виховні задачі.

       Вихователі закладів дошкільної освіти підвищили свій професійний рівень на майстер-класі «Дивовижні досліди для дітей старшого дошкільного віку» у дошкільному навчальному закладі «Дніпряночка» с.Червона Слобода.

         Вихователь-методист Білик Тетяна Анатоліївна у формі ділової гри ознайомила присутніх із досвідом Савенкова Олександра Івановича «Дитяче дослідження як метод навчання дошкільників», який активно впроваджує в роботу з дітьми.

       Під керівництвом вихователя Галицької Тетяни Володимирівни педагоги вправлялись у використанні кубика Блума як методу розвитку критичного мислення дошкільників під час експериментально-дослідницької діяльності. Вихователі проявили свої знання, вміння та неординарне мислення, беручи участь у цікавих дослідах.

          Вихователь Галицька Тетяна Володимирівна вкотре довела, що дітей треба вчити граючись. У формі простих і дуже цікавих дослідів вони пізнають закони навколишнього світу та природу багатьох явищ та речей, що оточують нас. У цьому переконались і учасники майстер-класу.

            Майстер-клас – один із ефективних форм розповсюдження власного педагогічного досвіду.

            Вихователі від’їжджали до своїх освітніх закладів з новим досвідом і приємними враженнями. 

            Дошкільний навчальний заклад  «Дніпряночка» завжди радий ділитись досвідом із колегами-освітянами!

 

Перемикач версій