21 лютого 2019 року гостинно відкрила двері Вергунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, на базі якої відбувся районний майстер-клас для вчителів біології з проблеми: «Розв’язування компетентністних задач із біології та екології, завдань ІІІ та IV етапів Всеукраїнської олімпіади з біології. Підготовка до ЗНО».

        Булава Валентина Микитівна ознайомила присутніх із алгоритмом розв’язування задач із молекулярної біології, генетики (моногібридне, дигібридне, проміжне успадкування), на енергетичний обмін, фотосинтез та екологічного спрямування. Таким чином, всі вдосконалили навички розв’язувати задачі з означених розділів біології.

      Методист районного методичного кабінету Діхтяр Тамара Василівна підготувала та провела квест «Біологічна мозаїка», який містив питання із біології рослин, тварин, людини. Вчителі в ігровій формі мали розгадати назву рослини чи тварини за описом, використовуючи сканер штрих-кодів. Завдання були створені у програмі WordArt.com.

        У ході наради педагоги ознайомилися із наказом Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 15.01.2019 № 5 «Про проведення ХХІV обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини», планом проведення екологічних конкурсів.

         Педагоги вдосконалили свої фахові компетентності, набули практичних навичок.

 

Перемикач версій