У період із 17 по 22 серпня делегація з села Червона Слобода взяла участь у міжнародному фестивалі, що проходив у гміні Балігруд (Республіка Польща). Очолили делегацію директор школи Завалко Тетяна Анатоліївна та заступник сільського голови Синявський Вадим Анатолійович. До складу делегації увійшли учні 8 класу Бруєвич Віталіна та Ільченко Влада, вчитель іноземної мови Горобець Інна Вікторівна, колектив «Дніпрянка» місцевого Будинку культури.

Учасники мали можливість ознайомитися з особливостями освітнього процесу в Польщі, культурними звичаями та традиціями. Вони побували на католицькому весіллі, побачили елементи вінчання за католицьким обрядом. У свою чергу колектив «Дніпрянка» продемонстрував свої здібності та зумів зацікавити місцеву публіку українськими піснями. Незабутнє враження справила на учасників екскурсія до столиці Польщі – міста Варшави.

Кожен учасник отримав Подяки за участь у фестивалі від вуйта гміни Роберта Степєн, а також сувеніри на пам'ять.

 

 

 

 

На інструктивно-методичній нараді для директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, яка відбулась 22.08.2018 у сесійній залі Черкаської районної ради, обговорено питання підготовки до нового навчального року та організації освітнього процесу.

Нараду провела начальник відділу освіти Григорчук Людмила Василівна. До виступів долучилися головні спеціалісти Крутінь Іван Іванович, Блощаневич Вікторія Вікторівна, Осейко Тетяна Вікторівна, завідувач районного методичного кабінету Церковна Вікторія Олександрівна, методисти районного методичного кабінету Кучеренко Ірина Петрівна та Іванченко Галина Борисівна, начальник групи централізованого господарського обслуговування Висоцька Віра Адольфівна.

У ході наради розглянуто питання стану готовності закладів освіти до нового навчального року, зокрема до опалювального сезону, створення освітнього середовища відповідно до вимог Нової української школи, функціонування закладів освіти в умовах децентралізації, організації екстернатного, індивідуального, та інклюзивного навчання, забезпечення доступності закладів освіти, організації харчування, проведення щорічних медичних профілактичних оглядів, підвезення учнів, тарифікації працівників, забезпечення закладів освіти педагогічними кадрами, планування роботи з молодими спеціалістами, формування мережі закладів району та подання державної статистичної звітності, проведення засідань районних методичних об’єднань, виконання методичних рекомендацій щодо викладання навчальних предметів, готовності навчальних кабінетів, виконання заходів щодо зміцнення державного статусу української мови. Крім того наголошено на навчанні кочегарів і операторів котелень, підсумках атестації робочих місць, функціонуванні системи охорони праці, безпеки життєдіяльності  та цивільного захисту в закладах освіти.

 

 

 

 

21 серпня 2018 року в сесійній залі Черкаської районної ради головний спеціаліст відділу освіти Блощаневич Вікторія Вікторівна провела координаційну нараду із уповноваженими особами місцевого самоврядування населених пунктів, служби у справи дітей районної державної адміністрації, ювенальної превенції Черкаського районного відділення поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області щодо організації обліку дітей шкільного віку та ведення реєстру даних про дітей шкільного віку, які проживають чи перебувають у межах Черкаського району. Відповідно до розпорядження Черкаської районної державної адміністрації від 14.08.2018 №335 «Про ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» структурним підрозділом району, відповідальним за створення та ведення реєстру даних про дітей шкільного віку, визначено відділ освіти.

У нараді взяла участь начальник відділу освіти Григорчук Людмила Василівна, яка наголосила на важливості виконання Закону України «Про освіту» в частині забезпечення права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти її територіальної доступності, необхідності тісної співпраці між органами місцевого самоврядування, органами влади, територіальним відділенням поліції та закладами освіти.

Головний спеціаліст відділу освіти Осейко Тетяна Вікторівна акцентувала увагу присутніх на дотриманні вимог Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних» під час збирання, обробки та зберігання персональних даних дітей.

Переглянувши презентацію та прослухавши аналіз нормативних документів, учасники зібрання обговорили порядок створення та ведення реєстру даних про дітей шкільного віку, які проживають чи перебувають у межах Черкаського району.

 

 

 

Перемикач версій