У Черкаському районі з метою створення умов для подальшої мотивації та популяризації вивчення англійської мови з 05 по 15 січня 2016 року проходив районний етап обласного фестивалю «English Fest».

Діти з великою цікавістю та задоволенням взяли активну участь у презентаціях англійського фольклору в контексті проекту «Культура і креативність». Вони ознайомилися з англійськими святковими та народними піснями, танцями, іграми, легендами, переглянули відеофільми про культуру та традиції англомовних країн.

У всіх навчальних закладах були організовані фотовиставки «Shakespeare lives in photography», на яких діти презентували фото до відомих на весь світ творів Вільяма Шекспіра з їх переосмисленням у реальному житті, презентації «Shakespeare`s life», виставки «Shakespeare’s heroes in my drawings», оформлені стіннівки. Роботи гуртківців районної станції юних техніків с.Мошни та учнів Вергунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів визнані найкращими. Проведено вікторини на краще знання творів Шекспіра та оформлено галереї ілюстрацій до творів поета. Учні декламували сонети, уривки з творів.

Учасники фестивалю представили відомі та сучасні твори англомовних країн у конкурсі драматизації «Play Your Part» на новий лад, додавши українського колориту подіям. У навчальних закладах аматори-актори інсценували твори «Little Red Riding Hood», «Cinderella», «Romeo and Juliet», «The Turnip», «The Straw Calf», «Glove», «From School life», «Snow White and Seven Drafts», «The Little Round Bun», «A Little House in the Wood», проведено костюмований бал «How Well Do You Know Shakespeare» та парад літературних героїв «Merry English».

Для формування навичок писемного мовлення та збагачення словникового запасу організовано конкурс есе «The future of English in my Life». Найкращими визнано твори учнів Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Цікавими були також і відеокліпи «The song of love and kindness to Cherkassy Oblast». Кращі - відеокліпи Руськополянської № 1, Думанецької та Червонослобідської № 2 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Крім того, пройшли конкурси кросвордів, пазлів «English speaking countries in questions and puzzles», брейн-ринги «What? Where? When?», круглі столи з теми «Мова та культура іноземних держав» та розважально-пізнавальні ігри «Traveling to England».


Перемикач версій