За результатами державної атестації Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 проведено підсумкове засідання атестаційної комісії.

Начальнику відділу освіти Черкаської РДА Григорчук Людмилі Василівні та директору навчального закладу Завалко Тетяні Анатоліївні доведено до відома висновок та вмотивовані конкретні рекомендації про результати перевірки, яка проводилась із 12 по 30 грудня 2016 року відповідно до частини третьої статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, згідно з наказами відділу освіти Черкаської райдержадміністрації від 12.10.2016 № 227 «Про проведення атестаційної експертизи Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2».

Трудовий колектив школи має опрацювати надані матеріали та за відсутності заперечень комісія пропонує визнати навчальний заклад атестованим.

Сподіваємось, що фахові рекомендації дадуть змогу й надалі забезпечувати належні умови для постійного вдосконалення навчально-виховного процесу навчального закладу.


Перемикач версій