«Оновлюємо початкову освіту разом» – під таким гаслом 10 січня 2018 року за підтримки Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації та Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» на базі Черкаської гімназії № 9 ім.О.М.Луценка відбувся педагогічний брифінг із метою впровадження освітнього проекту: «На крилах успіху: від ідеї до реалізації».

Від Черкаського району в заході взяли участь директор Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Завалко Тетяна Анатоліївна та вчитель початкових класів Бережна Наталія Григорівна. У ході брифінгу ознайомлено з особливостями реалізації зазначеного проекту та методиками викладання шести навчальних предметів. Особливістю проекту є те, що учні до школи несуть лише один журнал замість підручників, всі предмети між собою інтегровані, що вимагає від вчителя ґрунтовних знань, вміння обирати головне, а також залучати до роботи не лише учнів, а й батьків. Розробниками проекту зроблено акцент на здоров’язбережувальних технологіях, які передбачають проведення кількох фізкультхвилинок на уроках та ряд інших спеціальних вправ.

Питання щодо впровадження освітнього проекту «На крилах успіху» в новому 2018-2019 навчальному році буде презентовано та обговорено з батьками майбутніх першокласників та педагогами школи.


Перемикач версій