На базі КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар для керівників та вихованців шкільних лісництв за темою: «Збереження лісів».

У семінарі взяли участь керівники та учні шкільних лісництв Яснозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Геронимівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руськополянської сільської ради.

Начальник відділу лісового господарства Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Валентин Швець подякував усім освітянам, які працюють над таким важливим напрямком, як збереження природи та розвиток у сфері лісового господарства шкільної молоді.

ІЗ методичними розробками для учнів та презентацією «Можливості для посилення інформаційно-культурної та просвітницької роботи завдяки  FSC-урокам» ознайомив, провідний фахівець із екологічної освіти Національного природного парку «Голосіївський», експерт Національного представництва FSC в Україні з освітніх проектів Андрій  Хрутьба.

Учні шкільних лісництв у Новорічних локаціях виготовили новорічний подарунок на згадку.

Заступник директора Центру Валентина Баданюк проінформувала присутніх про обласний етап зльоту шкільних лісництв, що відбудеться у березні 2020 року та вручила сертифікати учасникам семінару.


Перемикач версій