29.01.2020 на базі Будищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний майстер-клас для вчителів трудового навчання та технологій із проблеми: «Реалізація компетентнісного підходу у викладанні трудового навчання шляхом впровадження проектно-технологічної діяльності». У методичному заході взяли участь вчителі хімії із 14 закладів загальної середньої освіти.

Під керівництвом Чеберяк Любові Миколаївни педагоги виготовили ялинки, підсвічники із газетних трубочок та магніт у вигляді миші, використовуючи технологію обробки текстильних матеріалів ручним способом.

Черниш Микола Миколайович провів майстер-клас із виготовлення підставки під гаряче та качалки. Вчителі мали можливість попрацювати на деревообробному і свердлильному верстатах.

Методист районного методичного Діхтяр Тамара Василівна ознайомила вчителів із положенням про конкурс на кращий електронний освітній ресурс (лист КНЗ «ЧОІПОІІ ЧОР» від 27.12.2019), про підвищення кваліфікації та атестацію педагогічних працівників (листи МОН України від 04.11.2019 № 1/9-683, КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» від 14.01.2020 № 14/01-19).

Педагоги підвищили свою професійну компетентність та спланували подальшу роботу.


 

Перемикач версій