30.01.2020 відбулася інструктивно-методична нарада керівників гуртків районного центру дитячої та юнацької творчості. Досвідом роботи з упровадження сучасних форм освітньої та виховної роботи у діяльність керівника гуртка поділилися Симененко Зорина Валентинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, Яценко Наталія Андріївна, заступник директора з виховної роботи, Каптенко Ганна Василівна, завідувач відділу декоративно-прикладного мистецтва будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради.

Керівник зразкової студії «Дивосвіт» Деркач Леся Михайлівна презентувала досвід щодо організації проєктної діяльності вихованців.

У рамках заходу обговорено питання підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників закладів позашкільної освіти, проєкт критеріїв та індикаторів для оцінювання освітніх і управлінських процесів у закладах позашкільної освіти, участь керівників гуртків у фахових, творчих конкурсах. Акцентовано увагу на змістовному дозвіллі гуртківців,  недопущенні проявів булінгу та інших негативних проявів серед дітей та молоді.

Керівники гуртків мали можливість обговорити актуальні питання позашкільної освіти та обмінятися досвідом.

 

Перемикач версій