У м.Кременчук відбувся ХVІ Відкритий фестиваль дитячого кіно та телебачення «Веселка». На відкритті демонструвався відеофільм, який був визнаний найкращим у 2016 році (автори – вихованці Черкаської районної станції юних техніків Алхазов Валентин та Горяінова Людмила).

Цього року у фестивалі взяли участь вихованці відеостудії «Джерело» Черкаської районної станції юних техніків у складі Алхазова Валентина та Федоренка Максима, які вибороли перше місце у номінації документально-публіцистичних фільмів та конкурсі бліц-фільмів (керівник гуртка – Павлов Олександр Анатолійович). За визначений час конкурсанти без сторонньої допомоги відзняли, змонтували і подали на розгляд журі репортажний відеофільм.

Учасники фестивалю відвідали свято Вишиванки до Дня Незалежності та Дня Прапора України та побували на гомінкому Сорочинському ярмарку.

Таким цікавим та наповненим відпочинком вихованці завдячують голові ради директорів агропромислової компанії «Маїс» Терещуку Сергію Миколайовичу та його заступнику Руснак Таїсії Григорівні, які опікуються проблемами виховання підростаючого покоління і без допомоги яких участь у фестивалі була б неможливою.

Відеорепортаж про фестиваль дивіться  в новинах на сайтах Черкаської районної станції юних техніків (sut.ck.ua) та с.Мошни (Moshny.ck.ua).

Перемикач версій