27.08.2018 на базі Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулася інструктивно-методична нарада вчителів іноземних мов на тему: «Нова українська школа – нові підходи до викладання іноземних мов».

  Вчителі підвели підсумки роботи районного методичного об’єднання за 2017-2018 навчальний рік, літніх мовних загонів, щодо відзначення Року Японії та німецької мови в Україні, проаналізували результати випускників шкіл району у ЗНО з англійської мови, ознайомилися із роботами вчителів-призерів щорічної обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2018» та конкурсі на кращу серію цифрових ресурсів, результатами огляду навчальних кабінетів до нового навчального року.

  Методист районного методичного кабінету Сімончук Тетяна Юріївна ознайомила присутніх із новими нормативними документами щодо роботи в Новій українській школі відповідно до Державного стандарту початкової освіти, методичними рекомендаціями щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти іноземних мов, розвитку STEM-освіти. Присутні ознайомилися із рекомендаціями щодо запобігання та протидії насильству, академічному плагіату та його виявленню в наукових роботах, недопущення політичної агітації у закладах освіти, протидії пропаганді сепаратизму в закладах освіти, організації заходів безпеки в місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів та студентів тощо. Методист надала відповіді на всі запитання присутніх та забезпечила всіх необхідними документами, порадами, розробками тощо в електронному вигляді.

  Учитель Руськополянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Перевізник Олена Сергіївна акцентувала увагу учасників зібрання на навчальних Програмах із іноземних мов та їх змінах.

  Голова районного методичного об’єднання Гаврюшова Людмила Михайлівна, вчитель Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, детально зупинилася на особливостях навчання іноземної мови у 1 класі та провела майстер-клас. Вчителі активно обговорили та поділилися власним досвідом за круглим столом «Я робитиму це так».

  Наприкінці зібрання вчителі обговорили план роботи районного методичного об’єднання вчителів іноземних мов на 2018–2019 навчальний рік.

 

 

Перемикач версій