Відбулося засідання районних методичних об’єднань учителів математики, фізики та інформатики.

  Методист районного методичного кабінету Тищенко Ірина Анатоліївна за допомогою мультимедійних презентацій глибоко проаналізувала роботу районних методичних об’єднань протягом 2017-2018 навчального року, проведення ДПА та ЗНО в 9 та 11 класах, готовність кабінетів математики, фізики та інформатики до нового навчального року, підвела підсумки моніторингових досліджень із математики, фізики та інформатики, ознайомила педагогів із методичними рекомендаціями щодо розвитку STEM-освіти у закладах загальної середньої та позашкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік.

  Керівники районних методичних об’єднань ознайомили педагогічних працівників із новими програмами для учнів старшої школи закладів загальної середньої освіти, з інструктивно-методичними листами Міністерства освіти і науки України про вивчення математики, фізики та інформатики в 2018-2019 навчальному році. Протягом секційних засідань учителі взяли участь в обговоренні статей: «Здійснення переходу до компетентнісної моделі навчання та впровадження нових методичних підходів у вивченні фізики» (автор: Северинова А.М., методист лабораторії природничо-математичних дисциплін КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради); «Науково-методичний супровід впровадження інформаційних технологій в освіті» (автори: Шемшур В.М., завідувач лабораторії-центру інформаційних технологій КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»; Б.С. Безпоясний, методист лабораторії-центру).

  Вчитель фізики Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Тарапата Сергій Юрійович провів майстер-клас за темою: «Дослідження пружніх властивостей твердих тіл за допомогою цифрової лабораторії Einstein».

  На засіданнях були підведені підсумки участі в XXІІІ обласній виставці передових педагогічних технологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини - 2018», презентовані найкращі навчально-методичні посібники та електронні посібники, які були представлені на ній.

  Вчителі-предметники обговорили плани робіт районних методичних об’єднань, визначили науково-методичні проблеми та пріоритетні завдання на 2018-2019 навчальний рік, взяли участь в анкетуванні онлайн.

  Секційні засідання педагогічних працівників пройшли активно, цікаво та змістовно. Кожне фахове об’єднання вчителів розглянуло свої специфічні проблеми, виробило конструктивні пропозиції та поради.

  Бажаємо творчих успіхів у новому навчальному році!!!

 

 

 

 

 

Перемикач версій