На базі Черкаської обласної дитячої бібліотеки відбулась інструктивно-методична нарада вчителів предмета «Основи здоров’я» на тему: «Впровадження здоров’язбережувальних технологій у навчальний процес закладів загальної середньої освіти».

         Захід був спрямований на підвищення рівня майстерності педагогічних працівників у діяльності щодо формування в учнів здоров’язбережувальної компетентності шляхом набуття учнями навичок збереження, зміцнення здоров’я та дбайливого ставлення до нього.

         Із виступом-презентацією на тему: «Формування навичок здорового способу життя у здобувачів освіти «Здорові звички – здоровий спосіб життя» виступив викладач собріології, заступник голови громадської організації «Рух «Твереза Україна» Оробець Юрій Григорович. Лекція проходила у форматі живого діалогу між учителями у супроводі цікавих актуальних відео та презентацій. Лектор детально зупинився на впливі алкоголю на організм дітей, популяризував здоровий спосіб життя.

         Під час засідання круглого столу «Професійне здоров’я педагога – запорука здоров’я дітей» педагоги переглянули відеофільм про досвід Безкоровайної  Валентини Михайлівни, вчителя Черкаського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей спортивного профілю №34»,  яка зупинилась на природному загартуванню дітей та дорослих.

         Компанієць Галина Іванівна, журналіст телеканалу «Рось», зупинилась на питанні щодо збереження  фізичного та психічного здоров’я педагогів, надала цінні рекомендації.

         Методистом районного методичного кабінету відділу освіти Михайленко Лідією Євгенівною проаналізовано роботу районного методичного об’єднання за минулий навчальний рік, яке працювало над реалізацією проблеми: «Формування в учнів здоров’язбережувальної компетентності засобами особистісно зорієнтованих технологій».

         У рамках інструктивно-методичної наради проведено екскурсію залами бібліотеки та презентовано методичну літературу з означеного фаху.

 

Перемикач версій