Із 01 червня по 01 вересня 2015 року у режимі он-лайн проводився Всеукраїнський фестиваль-огляд «Україна – рідний край», у якому взяли участь 545 вихователів із усіх областей нашої держави.

Від Черкаського району свій досвід роботи представила Курбат Леся Миколаївна, вихователь дошкільного навчального закладу «Чайка» с.Леськи. Вона надіслала відеоматеріал до заняття «Моя країна – Україна» та творчі доробки з презентаціями «Україна – моя Батьківщина».

Департаментом освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників роботу Курбат Л.М. визнано найкращою.

25 вересня 2015 року за підсумками Всеукраїнського фестивалю-огляду працівників дошкільного навчального закладу «Чайка» с.Леськи Савченко Любов Василівну, завідувача, та Курбат Лесю Миколаївну, вихователя, було запрошено для участі у заходах, присвячених Всеукраїнському Дню дошкілля у м.Київ. У ході святкування вихователь презентувала фотоматеріали «Ми маленькі українці».

Дошкільний навчальний заклад нагороджено Дипломом лауреата Всеукраїнського фестивалю-огляду матеріалів із патріотичного виховання «Україна – рідний край». Вітаємо з нагородою!

Перемикач версій