«Роль уроків словесності у формуванні життєтворчих та соціальних компетентностей особистості», – під таким гаслом пройшов семінар-тренінг учителів зарубіжної літератури і російської мови району. Вчитель Шелепуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Груша Тетяна Данилівна презентувала аудиторії досвід із проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання як інноваційна діяльність сучасного вчителя для формування творчої особистості учня». У виступі акцентовано увагу на створенні педагогічних та методичних умов, що забезпечують розвиток творчості учнів. Методи та прийоми формування життєтворчих компетентностей було представлено на уроці зарубіжної літератури в 9 класі з теми: «Просвітництво як літературна епоха. Розмаїття виявів літературного життя: виникнення та розвиток художніх напрямів, нових жанрів».

Тренінгове заняття «Створення комфортних умов на уроці – крок до формування успішної особистості» провела методист районного методичного кабінету відділу освіти Кучеренко Ірина Петрівна.

Із метою виховання почуття патріотизму і пошани до народних традицій заступник директора з виховної роботи Безпала Світлана Вікторівна та вчитель фізичної культури Тесля Володимир Володимирович під час проведення фольклорно-спортивного свята «Козацькі розваги» продемонстрували один із видів організації позакласної діяльності.

Незважаючи на холодну осінню погоду, спілкування пройшло в теплій дружній атмосфері та залишило приємні спогади в пам’яті.


Перемикач версій