Дошкільний навчальний заклад «Червона шапочка» с.Білозір’я відсвяткував ювілей. 30 років тому двері новобудови гостинно відкрились для маленьких білозірців. Скільки їх виросло в цих добрих стінах, а скільки ще зросте…

Світлий, комфортний, обладнаний за сучасними вимогами дошкільний навчальний заклад, – найбільший у Черкаському районі.

Святкування 30-річного ювілею відбулось у приміщенні Центру культури та дозвілля с.Білозір’я. На свято завітали батьки, діти, випускники, ветерани дошкільної освіти та поважні гості: голова Черкаської обласної ради Коваленко Валентина Михайлівна, керівник апарату Черкаської районної державної адміністрації Кузьменко Любов Володимирівна, начальник районного відділу освіти Григорчук Людмила Василівна, голова Білозірської сільської ради Міцук Володимир Павлович, керівники підприємств та приватні підприємці села.

За багаторічну, сумлінну працю працівників та ветеранів закладу було нагороджено Почесними грамотами Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської районної державної адміністрації та Білозірської сільської ради.

Для присутніх та гостей вихованці та випускники садочка підготували справжнє свято. Запальні таночки, чарівні пісні та дитячі вірші створили феєричне враження у всіх присутніх.

Увага та турбота завжди приємні. Удвічі приємніше, коли таке піклування щире та безкорисне. На святі були присутні гості, які завжди не словом, а ділом підтримують садочок. Колектив дошкільного навчального закладу «Червона шапочка» вдячний всім, хто дбав та нині дбає про малюків, хто допомагає будувати дім, у якому живе Дитинство.


Перемикач версій