28 жовтня 2015 року на базі Будищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся круглий стіл педагогів району з проблеми «Інклюзивна освіта: досвід та перспективи».

Учасників круглого столу привітала завідувач Черкаської районної психолого-медико-педагогічної консультації Миронович Ірина Миколаївна, яка нагадала основні положення інклюзивної освіти, ознайомила з перспективним досвідом, розкрила актуальні питання організації навчально-виховної діяльності з учнями, що мають особливі потреби.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Соліна Алла Тимофіївна презентувала колегам узагальнений досвід педагогічного колективу з означеної проблеми та надала практичні рекомендації.

У ході проведення тренінгу працівником психологічної служби школи Стеценко Любов’ю Андріївною педагогів ознайомлено з особливостями складання індивідуального плану розвитку дитини з особливими потребами, плануванням корекційно-розвиткових занять.

Учитель початкових класів Дробиш Тетяна Миколаївна роз’яснила принципи та технології формування портфоліо учнів із особливими потребами.

Шляхи розвитку пізнавальної сфери та мовлення дітей за допомогою технік пісочної терапії продемонструвала практичний психолог Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Рева Євгенія Олександрівна.

Педагоги району, які працюють із дітьми з особливими потребами, оволоділи теоретичними та практичними вміннями, навичками і зможуть їх застосовувати у своїй роботі.


Перемикач версій