Відповідальний співробітник з питань запобігання корупції

 Тупиця Сергій Васильович

 Юрисконсульт відділу освіти

Тел.: 71-28-04

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

РОЗПОЧАТО ОН-ЛАЙН РЕЄСТРАЦІЮ НА МІЖНАРОДНИЙ МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС "КЕНГУРУ"
Шановні колеги! 
Реєстрація на Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру-2019" здійснюється за посиланням до 15.02.2019: 
Бажаю успішної реєстрації!

 

  У разі виникнення потреби змін до довідників закладів освіти, що містяться в інформаційно-телекомунікаційній системі Українського центру оцінювання якості освіти, необхідно надіслати офіційний лист на електронну пошту Київського регіонального центру (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

         На виконання листів Головного територіального управління юстиції у Черкаській області від 19.09.2018 № 6-02-09/4379, Управління освіти і науки ОДА від 24.09.2018 № 02/11-02/2350 «Про проведення обласного конкурсу «Світ моїх прав» просимо повідомити учнів та вчителів щодо означеного конкурсу та організувати учать у ньому. Інформацію про номінації, вимоги до оформлення робіт та критерії оцінювання можна отримати із наказу відділу освіти від 18.09.2017 №223 (сайт відділу Нормативні документи – ВО ЧРДА).

         Із метою направлення матеріалів до Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (для оцінювання обласним оргкомітетом) просимо надіслати кращі роботи у відділ освіти ЧРДА до 15.11.2018.

Контактна особа: Колодіна Л.В., тел. 64 86 54

Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради.

Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради

      Нагадуємо, що відповідно до наказу відділу освіти від 11.06.2018 № 127 «Про проведення огляду-конкурсу на краще шкільне подвір’я, внутрішнє озеленення» потрібно до 01.10.2018 представити матеріали огляду-конкурсу: проекти з озеленення навчального закладу з урахуванням сучасного дизайну, фото-, відеоматеріали та зелений паспорт закладу.
      Дякуємо за співпрацю!

31 серпня 2018 року проведено конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Яснозірської загальноосвітньої школи. За результатами конкурсного відбору переможцем конкурсу визначено Антоненко І.М.

Протокол

Засідання конкурсної комсії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Яснозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 

Протокол

ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧЕРКАСЬКОЇ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ:

-   директора Комунальної організації (установа, заклад) «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради  (далі – Центр)

Місце знаходження Центру – Черкаська область, Черкаський район, с.Червона Слобода, вул.Пирогова, буд 3

Термін прийняття документів протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення  про проведення конкурсу (з 21 серпня по 09 вересня 2018 року (включно)).

Документи приймаються за адресою:   вул. В’ячеслава   Чорновола, 157, м. Черкаси, 18003, тел./фак.: (0472) 64-80-01, з 8.00-17.00 та надсилаються на електронну адресу відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації  - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Умови та порядок проведення конкурсу визначаються відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого КМ України від 12.07.2017 № 545, Порядку проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради. Затвердженого рішенням Черкаської районної ради від 12.07.2018 № 25-3/VІІ.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:

– громадянство України;

– вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія”;

– стаж роботи не менше п’яти років за фахом

–вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки керівника закладу.

 

Посада директора ІРЦ прирівнюється до посади  педагогічних працівників спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) згідно з переліком педагогічних посад. Умови оплати праці здійснюються відповідно до Типових штатних нормативів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку та безпосередньо Штатного розпису Центру.

 

Особи, які бажають брати участь у конкурсі, подають такі документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закоку України «Про захист персональних даних»;

– резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копія (копії) документа про освіту із додатками не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня

 

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

 

Конкурс буде проведено 20 вересня 2018 року у відділі освіти Черкаської РДА

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди за напрямами:

знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

знання основ спеціальної педагогіки;

знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсним центром.

Іспит складається з 6 питань по 2 питання за напрямами, визначеними вище.

Загальний час для проведення іспиту становити не більш, як 1 година 20 хвилин.

Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору можна отримати за тел. 64-11-19 та ел.адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , головний спеціаліст відділу освіти (Осейко Тетяна Вікторівна)

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ІСПИТУ

 

1)        Назвіть документацію, яку необхідно подати батькам дитини з особливими освітніми потребами (далі – ООП) для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини.

2)        Організація проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з ООП.

3)        Основні завдання та склад Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» (далі – Центр), згідно постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545.

4)        Матеріально-технічна база та фінансово-господарська діяльність Центру.

5)        Управління діяльністю Центру.

6)        Організація надання психолого-педагогічної допомоги дитині з ООП в умовах Центру.

7)        Порядок організації та проведення комплексної оцінки дітей щодо визначення ООП.

8)        Завдання Центру.

9)        Нормативно-правова база з освіти дітей з ООП;

10)    Нормативно-правова база з діяльності Центру;

11)    Охарактеризуйте порядок та підстави для проведення повторної комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини.

12)    Охарактеризуйте особливості навчання та виховання дітей з інтелектуальними порушеннями.

13)    Охарактеризуйте особливості навчання та виховання дітей із затримкою психічного розвитку.

14)    Охарактеризуйте особливості навчання та виховання дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.

15)    Охарактеризуйте особливості навчання та виховання дітей з порушеннями слуху.

16)    Охарактеризуйте особливості навчання та виховання дітей з порушеннями зору.

17)    Охарактеризуйте особливості навчання та виховання дітей з порушеннями мовлення.

18)    Охарактеризуйте особливості навчання та виховання дітей з розладами

19)    Предмет і завдання спеціальної педагогіки.

Перемикач версій