Повідомлення

На виконання п.13 Положення про конкурс на посаду директора  та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради (далі – Центру), затвердженого рішенням районної ради від 12.07.2018 № 25-3/VII відділ освіти оголошує про початок формування конкурсної комісії.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості представники Черкаської районної ради, відділу освіти Черкаської РДА, керівники закладів загальної середньої освіти, Черкаської центральної районної лікарні, Управління праці та соціального захисту населення Черкаської РДА, громадських об’єднань, що опікуються дітьми з особливими освітніми потребами.

Письмові пропозиції надаються до 09.08.2018 у відділ освіти Черкаської РДА.

Додаток 2

до наказу відділу освіти

Черкаської районної

державної адміністрації

31.07.2018 № 146

 

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на посаду директора Яснозірської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

 

         Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Черкаської районної ради, затвердженого рішенням Черкаської районної ради  від 15.06.2018 № 24-20/VII, із метою публічного та прозорого призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Яснозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області, що знаходиться за адресою: вул. Центральна, 69, с.Яснозір’я ,Черкаський район, Черкаська область, 19616.

         Документи приймаються з 01.08.2018 по 20.08.2018 (включно) за адресою: вул. В’ячеслава Чорновола, 157, м. Черкаси, 18003, з 8.00-17.00, каб. 345.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:

–              громадянство України;

–              вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста;

–              стаж педагогічної роботи не менше 3 років;

–              організаторські здібності;

–              фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці: директору нараховується заробітна плата відповідно до чинного законодавства України, виходячи з установлених йому:

–              посадового окладу у розмірі, передбаченому нормативно-правовими актами з оплати праці, який буде змінюватись відповідно до змін чинного законодавства України;

–              надбавки за вислугу років та престижність педагогічної праці у розмірі, передбаченому чинним законодавством;

–              надбавки за почесне звання «Заслужений вчитель України » у розмірі, встановленому чинним законодавством, якщо почесне звання відповідає профілю діяльності.

Додатково, за рішенням відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації, у межах наявних коштів на оплату праці можуть виплачуватись інші надбавки, доплати та премії відповідно до чинного законодавства України.

При наданні щорічної основної відпустки виплачується матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

Документи, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

–                   письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

–                   автобіографія або резюме (за вибором учасника конкурсу);

–                    копію паспорта громадянина України;

–                    копія (копії) документа про вищу освіту із додатками не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст.

–                   копію трудової книжки чи інших документів, які підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

–                    копія військового квитка (для військовозобов’язаних);

–                    довідка про відсутність судимості;

–                    мотиваційний лист;

–                   довідки що засвідчують фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Конкурс відбудеться 31 серпня 2018 року о 9:00 год. за адресою: вул. В’ячеслава Чорновола, 157, каб.330, м. Черкаси, Черкаської області, 18003.

Конкурсний відбір складається:

письмового тестування з перевірки знань із законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029;

перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведення презентації.

 

Порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Черкаської районної ради, затверджено рішенням Черкаської районної ради від 15.06.2018 № 24-20/VІІ, з яким можна ознайомитися на веб-сайті Черкаської районної ради за посиланням http:www.rayrada.ck.ua в розділі «Документи».

За додатковою інформацією звертатися до головного спеціаліста відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації Осейко Т.В. та методиста районного методичного кабінету Іванченко Г. Б.  за тел./фак.: (0472) 64-80-01, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Оголошення від 27.07.2018

ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧЕРКАСЬКОЇ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради (далі – Центр), який знаходиться за адресою: Черкаська область, Черкаський район, с. Червона Слобода, вул. Пирогова, 3.

Документи приймаються з 27.07.2018 по 15.08.2018 (включно) за адресою: вул. В’ячеслава Чорновола, 157, м. Черкаси, 18003, з 8.00-17.00, каб. 345.

Умови оплати праці: директору Центру нараховується заробітна плата відповідно до чинного законодавства України, виходячи з установлених:

- посадового окладу у розмірі, передбаченому нормативно-правовими актами з оплати праці, який буде змінюватись відповідно до змін чинного законодавства України;

- надбавки за вислугу років та престижність педагогічної праці у розмірі, передбаченому чинним законодавством.

За рішенням відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації, у межах наявних коштів на оплату праці можуть виплачуватись інші надбавки, доплати та премії відповідно до чинного законодавства України.

При наданні щорічної основної відпустки виплачується матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:

– громадянство України;

– вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

– стаж роботи не менше п’яти років за фахом;

–вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки керівника закладу.

Документи, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копія (копії) документа про освіту із додатками не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Конкурс відбудеться 27 серпня 2018 року о 9:00 год. за адресою: вул. В’ячеслава Чорновола, 157, м. Черкаси, 18003, каб.330.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди за напрямами:

знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

знання основ спеціальної педагогіки;

знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсним центром.

Порядок проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради затверджено рішенням Черкаської районної ради від 12.07.2018 №25-3/VІІ, з яким можна ознайомитися на веб-сайті Черкаської районної ради за посиланням http:www.rayrada.ck.ua в розділі «Документи».

За додатковою інформацією звертатися до головного спеціаліста відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації Осейко Т.В. за тел./фак.: (0472) 64-80-01, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ІСПИТУ

 

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля 28 жовтня 2017 року проводить День відкритих дверей. Детальна інформація знаходиться в розділі «Профорієнтація».

Із метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та з нагоди 75-ліття від початку формування Української повстанської армії, Український інститут національної пам'яті розробив «Методичні рекомендації до відзначення Дня захисника України, присвяченого 75-річчю від початку формування Української повстанської армії». Просимо доповнити зміст розділу «Військово-патріотичне виховання учнівської молоді» у річних планах роботи загальноосвітніх навчальних закладів заходами означеної тематики та використати матеріал при проведенні тематичних уроків, уроків мужності, семінарів, лекцій, бесід.

Методичні рекомендації розміщено у розділі «Захист Вітчизни, основи медичних знань».

Шановні керівники навчальних закладів!

Доводимо до Вашого відома, що у зв᾽язку з виробничою необхідністю інструктивно-методична нарада директорів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів відбудеться 18.10.2017 о 10.00 в актовій залі Черкаської районної ради, а заступників директорів шкіл із навчально-виховної роботи – 25.10.2017 о 10.00 на базі Геронимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 18.09.2017 року №21.1/10-1984 «Про проведення Всеукраїнського флешмобу «Дзвін Миру» Національна рада жінок України та Громадська організація «Міжнародна школа рівних можливостей» 21.09.2017 о 14.00 проводять Всеукраїнський флешмоб «Дзвін Миру».

Пропонується, щоб задзвонили шкільні «Дзвоники миру», які сповіщатимуть про волю дітей, вчителів і батьків щодо встановлення миру в Україні. Це буде перегук зі «Дзвоном Миру», який у цей день і час пролунає біля штаб-квартири ООН У Нью-Йорку.

До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів, учителів-філологів, історії, образотворчого мистецтва та керівників гуртків!

На виконання Указу Президента України від 26 листопада 2016 року № 523/2016 «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу» просимо долучитися до Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко.

Мета Конкурсу – активізація наукової, творчої діяльності школярів і молоді у прагненнях розвивати свої знання в царині голодоморних та геноцидних студій, збереження пам’яті про голод-геноцид 1932-1933рр. та формування на цій основі поваги до людських прав і гуманістичних цінностей.

Спеціальна тема Конкурсу в 2017 році – «Голодомор 1932-1933рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури».

Відеопрезентацію (вступ) до Спеціальної теми Конкурсу в 2017 році можна переглянути:

  • · на сайті Міністерства освіти і науки України: http://mon.gov.ua/;
  • · на сторінці fb: Holodomor Research and Education Centre.

Конкурс проводиться за номінаціями:

  • · кращі творчі і дослідницькі роботи учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів;
  • кращі методичні розробки уроку (лекції) та творчі роботи вчителів навчальних закладів.

Творчі роботи учнів 5-9 класів:

  • літературні твори (есе, поезія);
  • малюнки, плакати, графіка, виконані на папері формату А4 або А3 будь-якими техніками;
  • відео (відеоанотації книжок, відеорепортажі, відеокоментарі до інтерв᾽ю чи родинних спогадів, авторська анімація).

Учні 10-11 класів, крім творчих, також можуть подавати на Конкурс дослідницькі роботи.

Методичні розробки уроку (лекції) мають бути підготовлені на базі новітніх інноваційних методик, за допомогою новітніх технічних засобів, із урахуванням міжпредметних зв’язків.

Дослідницькі та творчі роботи приймаються на Конкурс до 15 листопада 2017 року.

Підведення підсумків, оголошення результатів і нагородження переможців – останній тиждень листопада 2017 року.

Умови проведення Конкурсу розміщено у розділі «Тематичні конкурси».

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у VІІІ Міжнародній природознавчій грі «Геліантус - 2017», яка буде проведена відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.03.2017 року № 1/9-145 «Про проведення VІI гри «Геліантус – 2016» та організацію VІІI гри «Геліантус – 2017». Гра відбудеться 15.11.2017. Реєстрація учасників гри – з 01.09.2017 до 15.10.2017 на сайті http://helianthus.com.ua/main/. Для реєстрації користуйтеся програмою «Вхід на персональну сторінку».

Із текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» http://helianthus.com.ua/documents/ у розділі «Правила та документи».

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.12.2016 №1/9-636 «Про проведення I гри «Sunflower» - 2016» та про організацію ІІ гри «Sunflower» - 2017» 30.11.2017 відбудеться IІ Міжнародна гра «Sunflower»-2017», до участі в якій запрошуються учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Просимо довести до відома учнів та сприяти їх участі в зазначеній грі з метою активізації читацьких інтересів, формування загальнолюдських і національних духовних цінностей, виховання естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, а також для оволодіння методиками роботи з тестовими завданнями.

Детальну інформацію розміщено на сайті: http://gra-sunflower.com.ua/.

За інформацією Міністерства освіти і науки України, анімаційним розважально-пізнавальним телеканалом для сімей із дітьми дошкільного та шкільного віку ПЛЮСПЛЮС розроблено мультфільми для учнів 1-4 класів, які можуть бути використані при проведенні Першого уроку або під час навчання в загальноосвітніх навчальних закладах.

«Світ чекає на відкриття» - навчальний, мотивуючий і розважальний проект для дітей, учителів та батьків (https://youtu.be/hSZAmgb9rrw (матеріал для вчителя), https://youtu.be/tiYpg12oJi0 «Батарейка», https://youtu.be/yCNJY-0iXgg «Вертоліт», https://youtu.be/p0PppHFKSFo «Телескоп», а також проект «Це наше і це твоє» - яскраві та зрозумілі розповіді про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ (http://plus-plus.tv/dyvys/programy/multserial/ce-nashe-i-ce-tvoye-ochima-ditey-651302.html).

Додатково надано посилання на матеріали дитячого телеканалу ПЛЮСПЛЮС «Це наше і це твоє».

Відео будуть доступні для скачування до кінця вересня 2017 року, а далі їх можна буде переглядати через сайт ПЛЮСПЛЮС або на «ютубі» https://drive.google.com/open?id=0BwV5VQ3EIxieTlE5aEtGcHJUeXc http://plus-plus.tv/dyvys/programy/programs/ce-nashe-i-ce-tvoye-356861.html.

Щорічно 21 вересня за ініціативи Організації Об’єднаних Націй відзначається Всесвітній День миру, який у цьому році пройде під гаслом: «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх».

Просимо підтримати Всеукраїнську освітню кампанію «Голуб миру» та передбачити у річних планах виховної роботи проведення таких заходів, як уроки миру, дискусії, участь у флешмобах.

Інформацію про означений захід розміщено у розділі «Заступники з ВР та педагоги-організатори».

Громадська організація «Українські креативні реформатори» впроваджує програму «Діти створюють країну», до якої залучає учасників із України та дітей українського походження, юних українців з-за кордону.

Метою програми є підтримка та активізація дітей-лідерів, дітей, які своїми думками, мріями, намірами та діями створюють реальність своєї країни, а також об’єднати юних українців у світі.

Громадська організація «Українські креативні реформатори» запрошує усіх бажаючих взяти участь у програмі (детальніше про програму можна дізнатися за посиланням: https://ukrngo.org.ua/contacts/).

Також інформацію можна отримати за телефонами: 095-272-95-79, 063-436-65-65 чи електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Інформацію про переведення учнів Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, розміщено у розділі «Офіційна інформація».

У рамках святкування 25-річчя встановлених дипломатичних відносин між Україною та Республікою Індонезія організовано вікторину (конкурс рефератів) з історії, культури, географії та економіки Індонезії.

Організатори – Посольство Республіки Індонезія в Україні, Комунальне підприємство «Кременчук Інвест» та Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку.

Захід триватиме до 10 липня 2017 року.

Просимо поінформувати учнівську молодь віком від 10 років та взяти участь в означеному конкурсі.

Умови участі та питання вікторини розміщено у розділі «Географія, економіка».

Із 20 по 30 липня 2017 року Центр національно-патріотичного виховання Черкаської обласної ради організовує роботу  обласного вишкільного табору «Гайдамацьке коло – 2017».

Детальну інформацію розміщено у розділі «Заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори».

24.05.2017 (нарада керівників навчальних закладів) привезти ксерокопії особових карток за формою № П-2 призовників та військовозобов’язаних (віком до 60 років), ксерокопії їх приписних до призовної дільниці та ксерокопії військових квитків (всі сторінки).

1. Результати річного оцінювання рівня знань та державної підсумкової атестації в 4 класі із української мови, літературного читання та математики.

2. Результати оцінювання рівня знань із:

- української мови (5-11 класи) – ІІ семестр, річна;

- української літератури (5-11 класи) – ІІ семестр, річна;

- зарубіжної літератури (5-11 класи) – ІІ семестр, річна;

- біології (6-11 класи) – ІІ семестр, річна;

- хімії (7-11 класи) – ІІ семестр, річна;

- англійської мови (3-11 класи) – ІІ семестр, річна;

- німецької мови (5-8 класи) – ІІ семестр, річна;

- математики, алгебри, геометрії (5-11 класи) – річна контрольна робота;

- правознавства (9-10 класи, 11 клас – правовий профіль) – ІІ семестр, річна;

- історії України (9-11 класи) – ІІ семестр, річна;

- географії (9-10 класи, 11 клас – географічний профіль) – ІІ семестр, річна.

До 20 травня 2017 року з метою відзначення Дня Європи пропонуємо навчальним закладам передбачити проведення відкритих уроків, конкурсів, вікторин, конференцій, круглих столів, присвячених європейській інтеграції.

Інформаційні матеріали та методичні рекомендації розміщено у розділі «Географія, економіка» та на сайті КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (http://oipopp.ed-sp.net) у рубриці «Центр економічної освіти та євроінтеграції».

У рамках святкування Дня Європи буде проведено обласний конкурс на кращу сучасну розробку заходів до Дня Європи. Засідання конкурсної комісії відбудеться 24-25 травня 2017 року. Кращі розробки заходів будуть розміщені на сайті обласного Центру економічної освіти та євроінтеграції.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.

Матеріали та заявку на конкурс надсилати до 20.05.2017 на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Конкурс заходів до Дня Європи».

Інформацію про проведення Дня Європи у навчальних закладах (статті з фото) просимо надсилати на ту ж адресу з поміткою «День Європи в_________ЗОШ».

Стартує районний фізико-астрономічний веб-квест.

З 12 квітня 2017 року запрошуємо вчителів та учнів 7-8 класів до участі у фізико-астрономічному квесті за темою: «Космічна подорож за новими друзями».

Адреса кабінету веб-квесту: http://kvestphysis.blogspot.com/

Перемикач версій