Оголошення від 27.07.2018

ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧЕРКАСЬКОЇ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради (далі – Центр), який знаходиться за адресою: Черкаська область, Черкаський район, с. Червона Слобода, вул. Пирогова, 3.

Документи приймаються з 27.07.2018 по 15.08.2018 (включно) за адресою: вул. В’ячеслава Чорновола, 157, м. Черкаси, 18003, з 8.00-17.00, каб. 345.

Умови оплати праці: директору Центру нараховується заробітна плата відповідно до чинного законодавства України, виходячи з установлених:

- посадового окладу у розмірі, передбаченому нормативно-правовими актами з оплати праці, який буде змінюватись відповідно до змін чинного законодавства України;

- надбавки за вислугу років та престижність педагогічної праці у розмірі, передбаченому чинним законодавством.

За рішенням відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації, у межах наявних коштів на оплату праці можуть виплачуватись інші надбавки, доплати та премії відповідно до чинного законодавства України.

При наданні щорічної основної відпустки виплачується матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:

– громадянство України;

– вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

– стаж роботи не менше п’яти років за фахом;

–вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки керівника закладу.

Документи, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копія (копії) документа про освіту із додатками не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Конкурс відбудеться 27 серпня 2018 року о 9:00 год. за адресою: вул. В’ячеслава Чорновола, 157, м. Черкаси, 18003, каб.330.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди за напрямами:

знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

знання основ спеціальної педагогіки;

знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсним центром.

Порядок проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради затверджено рішенням Черкаської районної ради від 12.07.2018 №25-3/VІІ, з яким можна ознайомитися на веб-сайті Черкаської районної ради за посиланням http:www.rayrada.ck.ua в розділі «Документи».

За додатковою інформацією звертатися до головного спеціаліста відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації Осейко Т.В. за тел./фак.: (0472) 64-80-01, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ІСПИТУ

 

Перемикач версій