Додаток 2

до наказу відділу освіти

Черкаської районної

державної адміністрації

31.07.2018 № 146

 

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на посаду директора Яснозірської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

 

         Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Черкаської районної ради, затвердженого рішенням Черкаської районної ради  від 15.06.2018 № 24-20/VII, із метою публічного та прозорого призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Яснозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області, що знаходиться за адресою: вул. Центральна, 69, с.Яснозір’я ,Черкаський район, Черкаська область, 19616.

         Документи приймаються з 01.08.2018 по 20.08.2018 (включно) за адресою: вул. В’ячеслава Чорновола, 157, м. Черкаси, 18003, з 8.00-17.00, каб. 345.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:

–              громадянство України;

–              вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста;

–              стаж педагогічної роботи не менше 3 років;

–              організаторські здібності;

–              фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці: директору нараховується заробітна плата відповідно до чинного законодавства України, виходячи з установлених йому:

–              посадового окладу у розмірі, передбаченому нормативно-правовими актами з оплати праці, який буде змінюватись відповідно до змін чинного законодавства України;

–              надбавки за вислугу років та престижність педагогічної праці у розмірі, передбаченому чинним законодавством;

–              надбавки за почесне звання «Заслужений вчитель України » у розмірі, встановленому чинним законодавством, якщо почесне звання відповідає профілю діяльності.

Додатково, за рішенням відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації, у межах наявних коштів на оплату праці можуть виплачуватись інші надбавки, доплати та премії відповідно до чинного законодавства України.

При наданні щорічної основної відпустки виплачується матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

Документи, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

–                   письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

–                   автобіографія або резюме (за вибором учасника конкурсу);

–                    копію паспорта громадянина України;

–                    копія (копії) документа про вищу освіту із додатками не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст.

–                   копію трудової книжки чи інших документів, які підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

–                    копія військового квитка (для військовозобов’язаних);

–                    довідка про відсутність судимості;

–                    мотиваційний лист;

–                   довідки що засвідчують фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Конкурс відбудеться 31 серпня 2018 року о 9:00 год. за адресою: вул. В’ячеслава Чорновола, 157, каб.330, м. Черкаси, Черкаської області, 18003.

Конкурсний відбір складається:

письмового тестування з перевірки знань із законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029;

перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведення презентації.

 

Порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Черкаської районної ради, затверджено рішенням Черкаської районної ради від 15.06.2018 № 24-20/VІІ, з яким можна ознайомитися на веб-сайті Черкаської районної ради за посиланням http:www.rayrada.ck.ua в розділі «Документи».

За додатковою інформацією звертатися до головного спеціаліста відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації Осейко Т.В. та методиста районного методичного кабінету Іванченко Г. Б.  за тел./фак.: (0472) 64-80-01, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Перемикач версій