Хоч і проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується, проте вже сьогодні всі зареєстровані учасники матимуть можливість розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено посилання, за якими для повного занурення в процес учасники можуть переглянути відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Зрештою на власні очі побачити, як проходить зовнішнє незалежне оцінювання.

Безумовно, презентоване відео аж ніяк не замінює пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке дозволяє психологічно налаштуватися на проходження реального тестування. Щойно епідеміологічна ситуація стабілізується всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Нові дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде повідомлено додатково.

Стежте за актуальними новинами на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, наполегливо готуйтеся до зовнішнього незалежного оцінювання і будьте здорові!

Перемикач версій