Дорогі друзі!

21 травня 2020 року українці в усьому світі відзначатимуть Всесвітній день вишиванки, який завжди був яскравим, життєдайним та улюбленим святом мільйонів українців.
Сподіваємося, і цього року разом із вами ми зможемо зберегти красиву традицію - одягати вишиті сорочки в знак єдності та підтримки однин одного.

Через карантинні обмеження ми не можемо відзначити це свято урочисто. Однак, ми пропонуємо творчу альтернативу. Продемонструвати красу своєї вишиванкизможе кожен охочий.

Із 15 травня 2020 року на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook стартує фото-флешмоб «Вишиванка єднає українців!». Для участі у флешмобі потрібно до 21 травня опублікувати будь-яку світлину з елементами промоції вишиванки, де ви з колегами, друзями, усією сім’єю або ж особисто.

Кращі фото будуть розміщені на сайті Черкаської районної державної адміністрації.
Пропонуємо всім бажаючим заповнити інформаційний простір вишитою красою, щасливими посмішками та підтримати один одного в ці нелегкі часи.

Надсилайте фото на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. !

Тож, одягаймо вишиванки та засвідчуймо свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

Сектор культури, молоді та спорту.

Перемикач версій