Запрошуємо взяти участь у третьому Всеукраїнському вебінарі з теми «Чоловік і жінка: на шляху створення сім’ї», який відбудеться 18 лютого 2016 року о 15.00 год.

Ведучі вебінару:

- Корецька Леся Федорівна, начальник відділу неформальної та інформальної освіти дітей Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, тренер та співавтор курсу «Сімейні цінності»;

- Пріт Віктор Іванович, голова правління Міжнародної громадської організації «Рада сімей України», тренер та співавтор курсу «Сімейні цінності»;

- Ємельяненко Сергій Анатолійович, виконавчий директор Міжнародної громадської організації «Рада сімей України», тренер та учитель курсу «Сімейні цінності».

Рекомендуємо зайти на сторінку вебінару за 1 день до його початку для реєстрації на сайті https://goo.gl/cm2vXV та отримання посилання входу до веб-кімнати.

Детальну інформацію можна отримати за тел. 095-302-4039 (Ємельяненко Сергій Анатолійович) або через електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Перемикач версій