Міністерство освіти і науки України спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у рамках виконання програми заходів дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність» (наказ МОН України від 19.07.2012 № 828) пропонує навчальним закладам взяти участь у проекті «Всесвітній тиждень грошей», зареєструвавшись на українському сайті проекту www.moneyweek.com.ua.

В Україні Global Моnеу Week координує Асоціація нової економічної освіти, яка планує відзначити найактивніших учасників проекту книгою «Як організувати дитячий бізнес-табір чи серію тренінгів». Вона допоможе у плануванні та проведенні факультативних, позашкільних занять із основ фінансової грамотності та підприємництва. Для отримання книги необхідно надати інформацію про проведені заняття за відповідним зразком. Шаблон можна завантажити з сайту проекту.

Детальніше про особливості проведення Всесвітнього тижня грошей можна дізнатися з анонсу на сайтах МОН mon.gov.ua та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» imzo.gov.ua.

Перемикач версій