Національний центр «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова у жовтні-листопаді цього року проводить ІІІ Всеукраїнську Олімпіаду з філософії для школярів з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до творчого, креативного і критичного мислення. Форми проведення Олімпіади – заочна (жовтень), у якій можуть брати участь учні 8-11 класів з усіх регіонів України та очна (листопад), до участі в якій будуть запрошені по два переможці заочного етапу з кожного регіону України. Конкурсною роботою є філософське есе – невеликий за обсягом (до 10 сторінок) і самостійний за змістом письмовий твір з чітко вираженою авторською думкою, розгорнутий у формі розповіді з метою обґрунтування і демонстрації власної точки зору на певне явище чи предмет. Мови написання робіт – українська (8-9, 10-11 класи), англійська (10-11 класи). Для участі в Олімпіаді необхідно до 31 жовтня 2016 року включно заповнити on-line форму за посиланням: https://docs.google.com/a/man.gov.ua/forms/d/1TMxsJUUcprZypMMqe8M0HIXfydvaKxQzB5PpFZf4Xk/edit та надіслати шифроване конкурсне есе, оформлене відповідно до правил оформлення (розміфщені у розділі «Предметні олімпіади»), на адресу Оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Тема філософського есе заочного етапу: «Не поділяючи ваших переконань, я життя віддам, захищаючи ваше право їх висловлювати» (Вольтер / Евелін Беатріс Холл). / The topic of Philosophical Essay «I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it» (Voltaire / Evelyn Beatrice Hall).

Оприлюднення результатів заочного етапу відбудеться не пізніше 10 листопада 2016 року на сайті man.gov.ua. Очний етап буде проведений 17-18 листопада 2016 року в м.Київ, додаткова інформація про місце проведення та орієнтовну програму очного етапу Всеукраїнської Олімпіади з філософії буде оприлюднена не пізніше 31 жовтня 2016 року.

Витрати на проживання, харчування, екскурсійне та транспортне обслуговування учнів-учасників очного етапу Олімпіади здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України». Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі та витрати на відрядження керівника делегації здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Відповідальність за життя та здоров’я учнів несе супроводжуюча особа.

Координатори заходу:

- Надія Адаменко – кандидат філософських наук, заступник директора факультету філософської освіти і науки НПУ імені М.П.Драгоманова (0671648809);

- Легка Наталія – кандидат філософських наук, методист навчально-виховного відділу НЦ «МАНУ»(044 489-55-83).

Перемикач версій