До 20 травня 2017 року з метою відзначення Дня Європи пропонуємо навчальним закладам передбачити проведення відкритих уроків, конкурсів, вікторин, конференцій, круглих столів, присвячених європейській інтеграції.

Інформаційні матеріали та методичні рекомендації розміщено у розділі «Географія, економіка» та на сайті КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (http://oipopp.ed-sp.net) у рубриці «Центр економічної освіти та євроінтеграції».

У рамках святкування Дня Європи буде проведено обласний конкурс на кращу сучасну розробку заходів до Дня Європи. Засідання конкурсної комісії відбудеться 24-25 травня 2017 року. Кращі розробки заходів будуть розміщені на сайті обласного Центру економічної освіти та євроінтеграції.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.

Матеріали та заявку на конкурс надсилати до 20.05.2017 на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Конкурс заходів до Дня Європи».

Інформацію про проведення Дня Європи у навчальних закладах (статті з фото) просимо надсилати на ту ж адресу з поміткою «День Європи в_________ЗОШ».

Перемикач версій