Байбузівська ЗОШ І-ІІІст.

 

вул.Рябоконя, 88, с.Байбузи, 19617

(0472) 30-92-90

Скирда Костянтин Федорович

Будищенська ЗОШ І-ІІІст.

 

вул.30-річчя Перемоги, 29, с.Будище, 19620

(0472) 34-02-45

Круть Наталія Миколаївна

Вергунівський ЗЗСО І-ІІІст.

Червонослобідської сільської ради

вул.Свято-Троїцька, 95, с.Вергуни, 19641

(0472) 34-16-45

Марченко Світлана Миколаївна

Геронимівський ЗЗСО І-ІІІст.

Руськополянської сільської ради

вул.Вернигори, 25, с.Геронимівка, 19601

(0472) 30-57-23

Буркацька Ольга Іванівна

Дубіївська ЗОШ І-ІІІст.

 

вул.Б.Хмельницького,1, с.Дубіївка, 19631

(0472) 30-63-40

Котенко Олег Іванович

Думанецька ЗОШ І-ІІІст.

 

вул.Благовісна, 103, с.Думанці, 19645

(0472) 34-82-40

Романенко Ніна Дмитрівна

Леськівський ЗЗСО І-ІІІст.

Леськівської сільської ради

вул.Центральна, 46, с.Леськи, 19640

(0472) 34-32-40

Баранник Григорій Іванович

Мошнівська ЗОШ І-ІІІст.

 

вул.Савченка, 39, с.Мошни, 19615

(0472) 30-27-71

Майданік Наталія Вікторівна

Руськополянський ЗЗСО І-ІІІст. №1

Руськополянської сільської ради

вул.Небесної Сотні, 4, с.Р.Поляна, 19602

(0472) 30-33-40

Денисюк Валентина Іванівна

Руськополянський ЗЗСО І-ІІІст. №2

Руськополянської сільської ради

вул.Старшини Епіфанова, 1/2, с.Р.Поляна, 19602

(0472) 30-34-40

Ткаченко Людмила Вололодимирівна

Сагунівський ЗЗСО І-ІІІст.

Сагунівської сільської ради

вул.Шевченка, 26, с.Сагунівка, 19644

(0472) 34-22-40

Атамась Леся Іванівна

Свидівоцька ЗОШ І-ІІІст.

 

вул.Партизанська, 20, с.Свидівок, 19622

(0472) 30-80-72

Нелін Євгеній Анатолійович

Степанківська ЗОШ І-ІІІст.

Степанківської сільської ради

вул.Героїв України, 56, с.Степанки, 19632

(0472) 30-65-40

Яценко Катерина Миколаївна

Тубільцівська ЗОШ І-ІІІст.

 

вул.Шевченка, 121, с.Тубільці, 19611

(0472) 34-52-50

Майданік Микола Федорович

Хацьківська ЗОШ І-ІІІст.

Степанківської сільської ради

вул.Тищенка, 23, с.Хацьки, 19634

(0472) 30-65-72

Рожелюк Володимир Іванович

Худяківський ЗЗСО І-ІІІст.

Леськівської сільської ради

вул.Шевченка, 57б, с.Худяки, 19643

(0472) 34-93-40

Сивець Ганна Іванівна

Хутірський ЗЗСО І-ІІІст.

Червонослобідської сільської ради

вул.Сурікова, 6, с.Хутори, 19603

(0472) 30-52-24

Сербіна Алла Михайлівна

Червонослобідський ЗЗСО І-ІІІст. №1

Червонослобідської сільської ради

вул.Небесної Сотні, 52, с.Ч.Слобода, 19604

(0472) 30-41-85

Самохотов Анатолій Олександрович

Червонослобідський ЗЗСО І-ІІІст. №2

Червонослобідської сільської ради

вул.Чигиринський шлях, 127, с.Ч.Слобода, 19604

(0472) 30-42-45

Завалко Тетяна Анатоліївна

Шелепуська ЗОШ І-ІІІст.

 

вул.Черкаська, 11, с.Шелепухи, 19610

(0472) 30-85-34

Троян Наталія Іванівна

Яснозірська ЗОШ І-ІІІст.

 

вул.Центральна, 69, с.Яснозір’я, 19616

(0472) 30-73-36

Антоненко Іван Миколайович

Кумейківська ЗОШ І-ІІст.

 

вул.Перемоги, 26, с.Кумейки, 19614

(0472) 34-56-25

Постіл Катерина Антонівна

Нечаївський ЗЗСО І-ІІст.

Червонослобідської сільської ради

вул.Шевченка, 26, с.Нечаївка, 19642

(0472) 30-97-08

Андреєва Галина Миколаївна

Софіївська ЗОШ І-ІІст.

 

вул.Матвієвського, 7а, с.Софіївка, 19610

(0472) 30-85-21

Гребенюк Ольга Григорівна

Чорнявський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІст.»

 

вул.Гагаріна, 32, с.Чорнявка, 19646

(0472) 34-64-40

Селецька Ганна Іванівна

Перемикач версій